A2 FLYERS

A2 Flyers egzamin
Dla dzieci

A2 Flyers

Opis i format egzaminu Bezpłatne materiały przygotowywujące do egzaminu

Test A2 Flyers to ostatni krok dziecka w nauce języka po przystąpieniu do A1 Movers.

To znakomity sposób wykazania, że dziecko radzi sobie z używaniem na co dzień mówionym i pisanym językiem angielskim na poziomie podstawowym. A2 Flyers ma najwyższy poziom zaawansowania spośród trzech Cambridge English Qualifications dla najmłodszych.

YLE- YOUNG LEARNERS ENGLISH

Testy YLE (Young Learners English) powstały z myślą o najmłodszych uczniach, ich celem jest zbadanie poziomu językowego dzieci od najmłodszych klas szkoły podstawowej i sukcesywne przeprowadzanie ich przez kolejne poziomy nauki języka w sposób przyjazny i motywujący do osiągania dalszych sukcesów.

Dlaczego warto zdać egzamin językowy YLE?

To rewelacyjny sposób na zachęcenie dzieci do nauki języka angielskiego już od najmłodszych lat. ECJ Summit uczy języka poprzez zabawę i udowadnia najmłodszym, że ich wysiłek nie idzie na marne. Gwarantujemy pozytywny wynik egzaminu YLE, który jest przeprowadzany na terenie naszej szkoły. Zdobyty certyfikat, potwierdzeniem znajomość języka dla szkół publicznych i niepublicznych. Przede wszystkim to cenne doświadczenie dla najmłodszych, w których pobudzona zostaje pasja do nauki języków obcych, a więc chętniej i łatwiej będzie im kontynuować uczenie się na wyższych poziomach.

Dla kogo egzamin językowy YLE?

Kierowany jest głównie do dzieci w wieku 7-12 lat, które dopiero zaczynają swoją przygodę z nauką angielskiego, a rodzice chcieliby sprawdzić ich predyspozycje lingwistyczne w przyjaznej atmosferze. Tematyka testów jest bardzo ogólna i dopasowana do aktualnych zainteresowań kursantów.

Egzamin językowy YLE dla najmłodszych jest organizowany na 3 różnych poziomach, w zależności od wieku i poziomu dojrzałości dzieci: Starters, Movers i Flyers.

 

Europejskie Centrum Językowe Summit jest akredytowanym centrum metody Teddy Eddie, Savvy Ed i Edward's League.

© Copyright 2024 Europejskie Centrum Językowe Summit