PRE A1 STARTERS

PRE A1 Stars egzamin
Dla dzieci

Pre A1 Starters

Opis i format egzaminu Bezpłatne materiały przygotowywujące do egzaminu

Test Pre A1 Starters to pierwsze kroki dziecka w zakresie nauki języka.

Test w sposób zabawny i motywujący zapoznaje dzieci z używanym na co dzień pisanym i mówionym językiem angielskim. Pre A1 Starters jest pierwszym z trzech Cambridge English Qualifications dla najmłodszych.

YLE- YOUNG LEARNERS ENGLISH

Testy YLE (Young Learners English) powstały z myślą o najmłodszych uczniach, ich celem jest zbadanie poziomu językowego dzieci od najmłodszych klas szkoły podstawowej i sukcesywne przeprowadzanie ich przez kolejne poziomy nauki języka w sposób przyjazny i motywujący do osiągania dalszych sukcesów.

Dlaczego warto zdać egzamin językowy YLE?

To rewelacyjny sposób na zachęcenie dzieci do nauki języka angielskiego już od najmłodszych lat. ECJ Summit uczy języka poprzez zabawę i udowadnia najmłodszym, że ich wysiłek nie idzie na marne. Gwarantujemy pozytywny wynik egzaminu YLE, który jest przeprowadzany na terenie naszej szkoły. Zdobyty certyfikat, potwierdzeniem znajomość języka dla szkół publicznych i niepublicznych. Przede wszystkim to cenne doświadczenie dla najmłodszych, w których pobudzona zostaje pasja do nauki języków obcych, a więc chętniej i łatwiej będzie im kontynuować uczenie się na wyższych poziomach.

Dla kogo egzamin językowy YLE?

Kierowany jest głównie do dzieci w wieku 7-12 lat, które dopiero zaczynają swoją przygodę z nauką angielskiego, a rodzice chcieliby sprawdzić ich predyspozycje lingwistyczne w przyjaznej atmosferze. Tematyka testów jest bardzo ogólna i dopasowana do aktualnych zainteresowań kursantów.

Egzamin językowy YLE dla najmłodszych jest organizowany na 3 różnych poziomach, w zależności od wieku i poziomu dojrzałości dzieci: Starters, Movers i Flyers.

 

Europejskie Centrum Językowe Summit jest akredytowanym centrum metod Teddy Eddie i Savvy Ed.

© Copyright 2021 Europejskie Centrum Językowe Summit