B1 PRELIMINARY FOR SCHOOLS

B1 PRELIMINARY FOR SCHOOLS
Dla nastolatków

B1 PRELIMINARY FOR SCHOOLS

Opis i format egzaminu Bezpłatne materiały przygotowywujące do egzaminu

Egzamin Cambridge English: Preliminary for Schools znany jest także pod nazwą Preliminary English Test (PET). Pokazuje, że kandydat potrafi posługiwać się językiem angielskim w codziennych sytuacjach. Daje także podstawy pod zdobywanie kolejnych kwalifikacji językowych, zdawanych z myślą o studiach lub pracy. Egzamin dostosowany jest do zainteresowań młodzieży szkolnej.

Dlaczego warto zdać egzamin językowy B1 PRELIMINARY (PET for Schools )?

Młodzież zyskuje większą pewność siebie i płynność podczas mówienia po angielsku w najprostszych sytuacjach oraz zaczyna logicznie argumentować swoje wypowiedzi, jak również czytać ze zrozumieniem bardziej skomplikowane treści .Egzamin PET For Schools obejmuje tematykę bliską młodzieży szkolnej, aczkolwiek najważniejszą zaletą jest tutaj oswojenie kandydatów z językiem angielskim oraz wprowadzenie ich na wyższy poziom umiejętności. Egzaminy PET są uznawane przez wiele instytucji, uczelni i szkół zarówno w Polsce, jak i na świecie.

Dla kogo egzamin językowy B1 PRELIMINARY (PET for Schools)?

Egzamin jest przeprowadzany dla dzieci w wieku 12-17 lat i porusza tematykę związaną z sytuacjami z życia codziennego oraz jest dopasowany do zainteresowań w tym przedziale wiekowym.


Europejskie Centrum Językowe Summit jest akredytowanym centrum metody Teddy Eddie, Savvy Ed i Edward's League.

© Copyright 2024 Europejskie Centrum Językowe Summit