Teddy Eddie School

23 / 04 / 2019

64 lekcje

2030

za osobę

Teddy Eddie School

Język

angielski
Kurs językowy - Teddie Eddie SCHOOL - Rabka, Mszana Dolna, Nowy Targ
Kurs angielskiego dla dzieci

Opis kursu:

Dodając do oferty Teddy Eddie poziom School, wyszliśmy naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom dzieci, które rozpoczynają naukę w szkole podstawowej. Wiemy, że angielski dla 7-latka to zarówno zabawa, jak i początek budowania świadomości językowej oraz motywacji, która zaprocentuje w kolejnych latach nauki. Nasz TEDDY EDDIE zmienił się w Superbohatera, tak aby angielski dla pierwszoklasisty kojarzył się z tym, że… językowo może wszystko, gdyż TEDDY EDDIE nadaje dzieciom super moce!

Na zajęciach komunikacja w języku angielskim jest przeplatana z odpowiednio dobranymi elementami czytania globalnego, a także zabawami i gramy językowymi, co gwarantuje sukces, nie tylko w szkole. Na każdych zajęciach językiem obowiązującym dzieci i lektora jest angielski. Ćwiczenia i zadania to tylko uzupełnienie całego gruntownie przemyślanego procesu.
 

Spodziewane efekty:

Dziecko będzie mówić całymi zdaniami, opowiadać historyjki i zacznie komunikować się po angielsku. Opanuje mnóstwo słów, zdań i zwrotów, możliwie, że zacznie ich używać spontanicznie, nie tylko podczas zajęć. Przeczyta swój pierwszy angielski tekst.
 

Kursy dla dzieci rozpoczynających naukę w szkole podstawowej

Szczegóły techniczne:

  • Poziom przewidziany jest dla dzieci uczęszczających do 1 klasy szkoły podstawowej, 
  • poziom przewidywany jest dla dzieci początkujących i kontynuujących (dzieci początkujące, realizują tylko część materiału zawartego w podręczniku),
  • Zajęcia odbywają się w trybie 2x45 minut,
  • Liczebność grup: do 10 osób

Zestaw kursanta zawiera: podręcznik, zeszyt ćwiczeń, poradnik dla rodziców, płytę z nagraniami, dostęp do aplikacji Plac Zabaw, teczkę, sekretną książeczkę oraz dyplom i upominek na koniec roku.

Wiek: 6-7 lat

Poziom: trudny

Czas kursu: 64 lekcje

Cena za osobę: 2030 zł

Zapisz się na bezpłatną lekcję pokazową

Powiązane kursy


Europejskie Centrum Językowe Summit jest akredytowanym centrum metod Teddy Eddie i Savvy Ed.

© Copyright 2021 Europejskie Centrum Językowe Summit